Únor 2014

Mmmmmm...

23. února 2014 v 11:12 | *Anii*
Ách jo.:( Já na blog teď vůbec nemám čas, je mi to moc líto. Tohle je už asi miliontý článek a pořád jenom to samý, jenom to samý, :(. No tak abyste se tady neunudili k smrti, tak tu mám takovou mini bleskovku.:)

1) Máte čas na blog?
2) Co škola?
3) Baví vás zeměpis, přírodopis a dějepis?
4) Nestíháte/stíháte?
5) Máte od rodičů povoleno se malovat? (No teda pokud nejste kluci ;)
6) Otravujou vás furt mladší sourozenci?(pokud nějaké máte)
7) Jakou máte značku mobilu?

No mě už fakt děsně votravuje můj mladší brácha takže už musim končit, navíc mi za chvíli začíná jedna skautská akce, takže musim rychle, abych to stihla!!!!


Žádný čas!!!

17. února 2014 v 14:41 | *Anii*
Ahojky, teď fakt vůbec nemám čas, protože (jak už jsem asi psala v předchozích článcích) toho je pomalu ještě víc (testů), než před pololetím. Takže se omlouvám že neobíhám, prosím sb, omluvte mě!!!!

Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(((

13. února 2014 v 17:44 | *Anii* |  Novinky...
Jajky, jajky, vážně mě to moc mrzí, ale já jsem teď byla pořád střídavě zdravá a nemocná a měla jsem toho už fakt plný zuby!!!
Takže se omlouvám a doufám, že jste si mě ještě nevymazali.:( Ale i když...nedivila bych se vám.:( navíc do toho ještě škola, škola, škola... No jako člověk by čekal, že je po pololetí a že už je konec písemek, ale ono néé! Je to úplně stejný a možná je toho ještě víc!!:((( Teď jsem se vrátila z plavča, kam chodím každý čtvrtek, abych aspoň nějak sportovala, když už nechodím nikam cvičit...

...tenhle se docela podobá tomu našemu.:D


A co vy, chodíte taky někam plavat? (Jestli teda nějací "vy" jsou..:(...)
No a zítra je Valentýn, pokud se nepletu, takže...jste sami? Já jo. Pro mě to bude prostě úplnej "normal day".:D


No takže kdo jdete s někým někam na Valentýna, tak si to užijte!!!:DD

Nesnášim to!!!

3. února 2014 v 13:28 | *Anii* |  Novinky...
Ahoj, omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, jenomže tu zase asi dlouho nebudu, protože jsem pořád nemocná a teď sem můžu jen na chvíli, protože je mi docela blbě. Omlouvám se, ale nic s tím nemůžu dělat. Už jsem byla dva dny ve škole, ale očividně jsem ještě nebyla uzdravená, tak jsem zase od středy doma.:( Takže se moc omlouvám affskům, že je vůbec neobíhám.:( Teď jsem si přečetla dvě knížky od Cathy Hopkinsové: Princezna odvedle/Pop princess a Sladké lži a hořké pravdy.