Srpen 2014

Super.. :)

20. srpna 2014 v 21:35 | *Anii* |  Nejsem doma
Ahoj... :) Tak jsem teď u ségry doma... :) Je to super. :) Dneska jsme na zřícenině hradu Zlenice u Housic. :) Bylo to super, blbnulu jsme tam docela. :) Zřícenina se teď opravuje, takže jsme toho moc neviděli, ale já i ségra jsme tam už jindy byly, takže nám to nevadí. :)


Tohle je tam do hradu taková brána. :) Myslím, že jsme si to užili i se psama..kde jste byli vy
? :)

Zakletá Ella

18. srpna 2014 v 22:06 | *Anii*
Tento článek jsem zařadila do rubriky "videa", protože nemám rubriku "filmy" nebo "recenze" a ani nechci, protože bych do ni moc věcí nezařazovala, tohle totiž moc často nepřidávám..děkuji za pochopení :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chtěla bych tu udělat takovou malou recenzi na film Zakletá Ella. :)

Film je o dívce, která když se narodí, tak za ní přijde kouzelná víla Lucinda, která jí dá do vínku poslušnost, takže Ella musí všechno co jí někdo nakáže poslechnout.

Jednoho smutného večera Elle umře matka a Ella zjistí, že její otec si našel novou ženu. Ta má dvě dcery, Hetty a Ollive, které se teď stanou Ellinými nevlastními sestrami. Sestry jsou velmi rozmazlené a na Ellu jsou hodně hnusné. Po nějakém čase, co jí nakazuje Hetty zjistí (starší), že Ella má ten dar poslušnosti a zneužije toho. Jednoho dne někde vystupuje princ Char, kterého všechny dívky milují (Ella ne), včetně Hetty a Ollive. Hetty řekne Elle, ať jde domů a Ella musí poslechnout. Když je na půli cesty domů, běží tam princ Char (kterého Ella nesnáší) a za ním houf dívek, tak strhne Ellu s sebou a (nejspíš) zamiluje se do ní. Ella s ním nechce nic mít a jde domů, ale Char za ní. Potom si Ella vzpomene, že nemá tašku a Char jí řekne, ať tam počká, že jí pro ní dojde. Ale Ella stojí uprostřed cesty a jede tam vůz a ona se nemůže pohnout, protože má počkat. Když už to vypadá, že jí vůz zajede, Char jí chytí a strhne stranou.
Pak jde Ella domů...
Další den jsou venku s kamarádkou a poblíž jsou i Hetty s Ollive a Hetty řekne ať tam Ella jde a ona musí poslechnout a Hetty jí řekne aby kradla a uvidí to četník a rozeběhne se za ní a zrovna když Ella přeskakuje sud s vínem, tak jí četník řekne stůj a ona musí poslechnout, tak se zastaví ve vzduchu.


Pak jí řekne "dej ruce před sebe" a tím se zruší předchozí příkaz a Ella spadne do vína a je celá mokrá.
Tak jí odvedou domů a její macecha se zlobí. Sestry jí řeknou, ať řekne že za to může její kamarádka a ona to musí říct, tak to řekne. Když to macecha slyší, řekne Elle, ať kamarádce řekne, že už se s ní nechce bavit, tak to řekne.
Potom se Ella vydá hledat Lucindu, ať to kouzlo odvolá, že je to čím dál horší. Dostane knihu, co mluví, aby lépe našla Lucindu.


Cesta jí klade nástrahy a nakonec v cestě pokračuje s princem Charem a elfem. Lucindu nenajdou, ale zato se docela zblíží. (Ella a Char) Když přijdou do jeho zámku, zjistí, že jeho strýc chce Chara zabít, protože chce být dál králem a zabil i Charova otce. Přikáže Elle, aby zabila Chara a ona se přiváže ke stromu aby nemohla na ples.


Najednou se u stromu objeví Lucinda, ale když jí Ella řekne o svých nesnázích s jejím darem poslušnosti, Lucinda se urazí, že si nikdo neváží jejích darů a řekne, že by měla být Ella na plese a odváže jí od stromu a dá jí sváteční šaty. Ella tedy musí jít na zámek a tam tančí s Charem a ten jí pak odvede do zrcadlového pokoje a tam se jí chce zeptat, jestli si ho vezme a ona ho v ten moment musí zabít, ale přemůže dar poslušnosti a tím je volná, ale v tu chvíli tam přijde král strýc Chara a zavolá stráže aby jí dali do vězení, ale zachránějí jí lidožrouti a elf a obři. Ella díky knize zjistí, že král chce při korunovaci Chara otrávit korunou, protože pravou korunu vyměnil za otrávenou. V pravou chvíli vtrhnou všichni do korunovační síně a Ella řekne Charovi, že ho chce král otrávit a král potom řekne že on je tady král (nebo něco v tom smyslu) a koruna je jeho a zapomene, že koruna je otrávená a nasadí si jí a spadne k zemi. Takže se králem stane Char a pak je velká svatba Chara a Elly.


Náramky z gumiček a bavlnek :)

16. srpna 2014 v 21:05 | *Anii* |  Fotogalerie
Ahoj..tak jsem se na táboře naučila dělat náramky z gumiček, docela mě to baví. :)
Tady mám nějaké, co jsem vyrobila. :) (jsou na ně kdyžtak návody na yt) Jestli vás zajímá, kolik stojí jeden malý balíček s gumičkami (promiňte, nwm kolik jich tam je), tak 20 Kč. :) Tady jsou jejich fotky.:)tenhle je ten úplně první tohoto typu, takže jsou tam naplácané barvy jak mě napadlo a ani to neladí k sobě ale neva :D XD ;)


tenhle je svítící :)


tenhle je třpytivě modrý a fialový (gumička je dvoubarevná) s bílou


tenhle je dvojitý, že prostě místo jedné přidáváš dvě gumičky. :)Tenhle je z bavlnek, a je na noze :) ty Náramky z bavlnek jsou lepší na nohu :)

Dess.. :/

10. srpna 2014 v 19:21 | *Anii* |  Nejsem doma
Ahoj..mohla bych se vás na něco zeptat? :) Mám někoho v affs, který umí dělat dobře dessy? :) Jestli jo, mohla bych poprosit, jestli by mi neudělal nějaký pěkný (jaký, to bych pak napsala)? :) nebo kdyby mi aspoň někdo řekl v jakém programu se to dělá, já už bych to pak zvládla sama. :) Tak co vy na to? :) Kdyžtak dopředu děkuji :)


To snad neni možný!! :D XD

10. srpna 2014 v 12:58 | *Anii* |  Moje zvířátka
Ahoj, to už snad ani neni možný!!! :O XD Když jsme doma, náš kocourek nám skáče na kliku a umí si otevřít, takže musíme zamykat..ale teď jsme na chatě (a jeho máme s sebou) a on se to včera naučil i tady!! Takže tam asi budeme muset dávat smeták, nebo ho vyhánět smetákem, aby se to naučil! Jinak nwm, jak to s nim bude. :D :O
Umí to vaše zvířátko taky? :) jestli jo, tak opravdu víte, že není o co stát, protože zamykání rozhodně NENÍ řešení. :)


Hledám affs..

9. srpna 2014 v 21:11 | *Anii* |  Nejsem doma
Ahoj...tak mě napadlo, že bych si asi měla najít další affska. Na můj blog totiž skoro nikdo nechodí..neříkám, žře já obíhám úplně pravidelně, ale sem teď moc lidí nechodí.. (krom Lou, té moc děkuji!)
Takže i když vím, že tady mám v menu "chceš být affs", ale někdo to třeba nemusel vidět. Takže teď budu hledat affs, a moje affska, prosím obíhejte a řekněte/napište pls svým affs (jestli chcete), jestli by se sem nemrkli :)
Takže..pravidla znáte..a jestli ne, koukněte se do menu, tam tu rubriku máte pod odkazy na affska :)
Tak ahoj, vaše *Anii*

Blog Lou

3. srpna 2014 v 15:03 | *Anii* |  Prosím čtěte-je to důležité
http://lps-lou-lps.blog.cz/