Únor 2015

Neee... :"(

3. února 2015 v 13:03 | Annie nebo *Anýs, vyber si |  Moje zvířátka
Ahoj...tohle bude smutný článek...takže pokud máte teď dobrou náladu, tak z tohohle článku hned vyjeďte a podívejte se na něj třeba jindy :/ :)


jeď dolůů:"(ještě:(


a už tam skoro jsi :"(


..Tenhle článek bych chtěla věnovat mému kocourkovi.... pokud se mnou chodíte do třídy nebo mě znáte i normálně, jinak něž přes blog, tak víte...že můj kocourek byl u nás na chalupě a jednou jsme ho tam nechali (a měl tam dost jídla a všechno..), protože jsme věděli..že se tam má o dost líp než ve městě...a vždycky..vždycky, když jsme tam přijeli znovu (jezdíme tam většinou o víkendu) tak tam byl. Ale jednou, jednou, zrovna když jsem byla někde na oslavě nebo nevim kde, ale prostě jsem s nimi nejela na chalupu, tak..tak když jsem se vrátila domů, mi mamka řekla, že tam prostě nebyl, a já jsem z toho byla uplně...bylo mi hrozně :"( :"( Plačící nechápala jsem to ..jak se to mohlo stát?? :"( :"( !!!!!!??
No, a právě proto mu chci věnovat tenhle článek,... je mi jasný že si ho nikdy něpřečte....ale on byl..on se prostě choval, jako kdyby nám ve všem rozuměl...hodněkrát dokonce kýval hlavou, (vážně!!) jako že jo ale i když to tak asi myšlený nebylo.. :") Byl to dokonalej kocourek :"( :") A já věřím, že neumřel, jen si prostě myslel, že už se nikdy nevrátíme, a to je právě to, co mě nejvíc bolí...pocit zodpovědnosti a nedodrženosti slibu, protože s tím pocitem on odešel a šel si hledat nový domov....je mi to tááák moc líto...Dneska vždycky, když vidím černou kočku, ohlížím se, jestli to není on, i když je to hloupost protože naše chalupa je od domova asi 150 km.. :"( A už ho asi..asi ho už nikdy neuvidím a on si myslel, že jsme ho prachsprostě opustili... :"( Teď si asi říkáte..že jsem blázen.. mluvím o něm... jako o ČLOVĚKU sobě rovnému s obyčejným lidským myšlením, a přitom je to zvíře...ale je to neobvyklé zvíře!!! A já ho jako ČLOVĚLKA/KOČKU sobě rovnou beru...A NE nejsem blázen!!!!!!!! To si nemyslete...děkuji. :) Kdo tenhle článek přečetl až do konce, chápe to, a nepřijde mu to jako promrhaný řádky a promrhanej čas kravinama, poďme si plácnout, jsme spřízněný duše!! :)
Vaše adminka Annie